REGENLAB®

Unikāla injekcijas tehnoloģija dabiskai šūnu atjaunošanai

Šveices metode autologo šūnu audu reģenerācijai, izmantojot pacienta plazmu, kas bagātināta ar dzīvotspējīgiem trombocītiem.

Šveices kvalitāte un maksimāla drošība

Play Video

Lai atjaunotu ādu no iekšpuses un dotu tai spēcīgu impulsu, lai aktivizētu dabisko atjaunošanos, neizmantojot aparatūru un ķirurģiskas metodes, tiek izmantota unikāla Šveices liftinga metode ar RegenLab plazmu.

Plazmoliftings RegenLab – Šveices šūnu atjaunošanas tehnoloģija, kas ļauj manāmi atjaunoties, pievilkt un uzlabot sejas un ķermeņa ādas kvalitāti, injicējot pacientam ar trombocītiem bagātinātu plazmu.

Līdz šim no pacienta asinīm ir kļuvis iespējams ne tikai iegūt ar trombocītiem bagātu plazmu. Tagad mūsu klīnika izmanto inovatīvu sistēmu asiņu attīrīšanai un sadalīšanai frakcijās, izmantojot īpašus filtrus, kas uzstādīti Regen ACR mēģenēs. Pēc asiņu filtrēšanas un centrifugēšanas pacients saņem injicējamu bioloģisko produktu – autogēlu, ar izcilām īpašībām, kurā papildus tam, ka visas šūnas paliek dzīvas, ir arī svarīgs fibrīna proteīns, kā arī trombocīti, kas ierosina turpmāko šūnu reģenerāciju un satur fibroblastu augšanas faktorus un šūnu matricu.

Procedūras indikācijas: Ar vecumu saistītas izmaiņas sejas un ķermeņa ādā, sausa āda, rozācija, ādas fotobojājumi, pinnes un postakne, hipotrofiskas rētas un strijas, sagatavošana un sekojoša rehabilitācija traumatiskām un lielas enerģijas procedūrām (lāzera seguma atjaunošana un dziļie ķīmiskie pīlingi, operācijas utt.), matu izkrišana, dažādas izcelsmes alopēcija.

Kontrindikācijas: Akūtas infekcijas slimības, vīrusu un saaukstēšanās gadījumi, alerģiskas reakcijas pret zāļu sastāvdaļām, grūtniecība un zīdīšana, onkoloģiskās slimības, epilepsija, jebkuras slimības akūtā fāzē.

Ārstēšanas rezultāts: Plazmas injekcijas problēmzonās palīdz ievērojami samazināt grumbu skaitu, atjaunot ādas elastību un mirdzumu, kā arī būtiski uzlabot matu kvalitāti.

Kas Jums jāzina par procedūru

No pacienta vēnas atraumatiski velk nedaudz asiņu, kas ievietotas speciālās Regen ACR mēģenēs, absolūti sterilas un aprīkotas ar speciāliem filtriem, tās ir reģistrētas arī lietošanai invivo. Pēc tam asiņu mēģenes tiek ievietotas Regenlab centrifūgā, kurai ir īpašs mēģenēm paredzēts slīpums. 5 minūšu laikā asinis tiek centificētas, pēc tam tās tiek sadalītas frakcijās, attīrītas no nevajadzīgiem leikocītiem un eritrocītiem. Regen ACR mēģenēs ir arī cits profesionālais noslēpums – nātrija citrāts, kas darbojas kā asins antikoagulants. Tālāk iegūtais autogēls pēc īpašas tehnoloģijas tiek ievadīts dziļajos pacienta dermas slāņos, pēc tam sākas tā tūlītēja iedarbība uz visiem ādas slāņiem un struktūrām.

Ieteicamais Šveices plazmas liftinga procedūru kurss ir 4 procedūras gadā.

RegenLab PRP Therapy produkti tiek ražoti Šveicē atbilstoši augstākajiem ISO standartiem sterilos Clean Room apstākļos ar vārtejas sistēmu

Blakusparādības ir diezgan reti sastopamas nelielu zilumu veidā, apsārtums injekcijas vietā.

RegenLab ir atzīts līderis ACR (autologo cellular rejuvenation) – autologo šūnu atjaunošanos. Šis noslēpumainais termins apzīmē terapeitisku metodi, kuras būtība ir cilvēka paša šūnu izmantošana, manipulācijas ar tām ārpus ķermeņa un pēc tam to atkārtota ievadīšana donoram. RegenLab nopelns slēpjas unikālas tehnoloģijas izgudrošanā un tālākā pilnveidošanā pretnovecošanas autogēla iegūšanai no asins plazmas. Tehnoloģijas īpatnība slēpjas faktā, ka maksimālais trombocītu skaits saglabā dzīvotspēju un reģenerācijas potenciālu.

Ir trīs veidu mēģenes: zila, sarkana un zelta. Tās risina dažādas problēmas un ir paredzētas dažādām procedūrām.

PRP-terapija tiek plaši izmantota kosmetoloģijā, ginekoloģijā un uz galvas ādas (palīdz stiprināt matus un cīnīties ar alopēciju)

StarWalker® MaQX Fotona

Lāzersistēma

Nākamais

arrow-right

Priekšrocības

Platelet-Rich Plasma

Patentēta Šveices tehnoloģija

Ievērojams rezultāts

Paaugstinās ādas elastība un blīvums

Drošība

Procedūra neizraisa alerģiju

Cenas

Sejas un kakla zonā
Matu ataugšanas terapija

Standarta cena

Sejas un kakla zonā
250.00 €
Matu ataugšanas terapija
240.00 €

Cena ar atlaidi

Sejas un kakla zonā
200.00 €
Matu ataugšanas terapija
200.00 €

Mūsu klientu atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Vispārējie jautājumi

Klīnikā tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

 • Aparatūras kosmetoloģija (liftings, pīlings, fotoatjaunošana, mikroadatu liftings, aparatūras masāžas, ķermeņa korekcija u.c.).
 • Injekcijas metodes (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūru veidošana, plazmoliftings, lūpu korekcija u.c.).
 • Lāzerepilācija
 • Sejas kopšana (attīrīšana, pīlings un kopšanas procedūras)
 • Pūtīšu un pēcaknes ārstēšana
 • Pigmentācijas likvidēšana
 • Lāzera sejas atjaunošana

Reģistrēties iespējams tiešsaistē mūsu mājaslapā, pa tālruni +37127545700, izmantojot sociālos tīklus un mesendžeri (Facebook, Instagram, WhatsApp), kā arī personīgā klīnikas apmeklējuma laikā.

Primārā apmeklējuma laikā jūs parakstāt līgumu par maksas pakalpojumu sniegšanu un piekrītat personas datu apstrādei

Šobrīd konsultācijas klīnikā ir bezmaksas.

Speciālistu konsultācijas tiek veiktas tikai personīgās vizītes laikā. Attālināti varat uzdot jautājumus tikai par interesējošo procedūru.

Iespēja veikt vairākas procedūras vienlaikus tiek noteikta pēc konsultēšanās.

Speciālists izvēlas efektīvu metodiku un tehniku. Vairāku procedūru galīgās izmaksas veidojas pēc konsultācijas.

Klīnikas apmeklēšanai ir daudz iemeslu:

 • tehnoloģisko iekārtu izmantošana (2022. gada izlaidums)
 • speciālisti un ārsti ar bagātīgu prakses pieredzi
 • pakalpojumu dažādība
 • procedūras laikā lietoto zāļu drošums
 • integrēta pieeja problēmu risināšanai
 • lojālas cenas
 • individuāla pieeja un nevainojams serviss

Jā! Mēs sadarbojamies ar kompāniju Incredit Group. Mūsu klīnikā Jūs varat iesniegt pieprasījumu patēriņa kredītam un saņemt atbildi uz vietas, 5-10 minūšu laikā.

Klīnikas akcijas

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija
VIP kartes noformēšana

Nosūtiet mums VIP kartes pieprasījumu, un mūsu darbinieki ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

  Noklikšķinot uz "Noformēt pieprasījumu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.