IPL- pretnovecošanās procedūras
InMode Lumecca Daugavpilī un Latvijā

Par mums Pakalpojumi InMode Lumecca

IPL pretnovecošanās procedūras Lumecca InMode

IPL terapija ar aparātu Lumecca – tas ir pretnovecošnas metodika, cīņai ar fotonovecošanas pazīmēm, pigmenta plankumu un asinsvadu patoloģiju novēršanai. Rekomendēts sejas, kakla ādai, dekoltē zonai, rokām (tostarp plaukstām), mugurai u.c.

Tehnoloģija Inmode LumeccaTM ļauj sasniegt vēlamo efektu daudz ātrāk un efektīvāk par konkurentiem. Jau pēc vienas procedūras pacientiem tiek novēroti būtiski sejas krāsas uzlabojumi, seja klūst tīrāka, rodas papildu tonuss, stingrums un ādas elastība. Piemēram, ādas saules bojājumu novēršana pamanāma jau pēc dažām dienām.

Procedūra ir absolūti droša, nav nepatīkamu sajūtu un nav blakņu.

Tehnoloģijas
efektivitāte
Tas ir inovatīvs risinājums, kas sniedz maksimālu jaudu minimāli īsā laikā un tiek virzīts tikai uz mērķa audiem, veicot saudzīgu iedarbību uz pārējiem audiem.
Universāls
pielietojums
Noder jebkuram ādas tipam. Tiek rekomendēts cilvēkiem, kas izvēlas neinvazīvas (bezkontakta) procedūras, kas ir ipaši drošas, konfortablas un efektīvas.
Ātrs
rezultāts
Rezultāts ir pamanāms jau pēc 3 procedūrām. Taču ap 60% mūsu pacientu sasniedz redzamu efektu jau pēc pirmā seansa.
1230+
Apmierināti klienti

Aparātkosmetoloģijas seansi
Daugavpilī

Estētiskās medicīnas salons Nostrum Clinic sniedz vairāk nekā 30 aparātkosmtoloģijas pakalpojumu tipus sievietēm un vīriešiem. Katram klientam tiek izstrādāts speciāls procedūru komplekss, ņemot vērā tā vēlmes un fizioloģiskās īpatnības.

Pēdējās paaudzes aprīkojums lauj mums izmantot progresīvās metodikas ādas apstrādei pret novecošanos, ķermena kontūru korekcijai un citu estētisko nepilnību novēršanai bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Individuāla
pieeja
Ultramūsdienīgas
tehnoloģijas
Adrese
Mihoelsa iela 47, Daugavpils
(Google Maps & Waze)
Tālrunis

Saņemt kosmetologa konsultāciju Daugavpilī

Noklikšķinot uz "Nosūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.