Gāzes-šķidruma pīlings Jet Peel
в Daugavpilī un Latvijā

Par mums Pakalpojumi Jet Peel

Gāzes-šķidruma terapija Jet Peel

Jet Peel – bezkontakta pīlings sejai un ķermenim, kas garantē efektu uzreiz pēc dažām procedūrām. Tas ir labākais risinājums, ja Jūs vēlaties ātri un ilgam laikam atjaunot ādu, piešķirt tai svaigumu, mirdzumu un elastību.

Jet Peeling ir īpaša tehnika ādas apstrādei ar inovatīvu uzgali, kas garantē tūlītēju un pilnīgi nesāpīgu dabisko sastāvdaļu transportēšanu, neizmantojot injekcijas.

Tas atrisina novecošanās un estētiskās nepilnības problēmas, aizstājot tādas procedūras kā: mikrodermabrāzija, limfodrenāža, sejas masāža, biorevitalizācija, mezoterapija, ultraskaņas tīrīšana, sejas liftings. Piemērots vīriešiem un sievietēm. To lieto sejas, roku ādas, dekoltē, kā arī to ķermeņa zonu kopšanai, kurām nepieciešama korekcija.

Vienas procedūras ilgums ir no 30 līdz 90 minūtēm.

Lietošanas daudzveidība
Bezkontakta gāzes-šķidruma procedūra apvieno attīrīšanu, mitrināšanu, pīlingu un limfodrenāžu vienā procedūrā, savukārt serumu un mezokokteiļu klāsts ļauj risināt dažādas kosmētiskās problēmas.
Droša
procedūra
Procedūrai nav īpašu sagatavošanās vai rehabilitācijas prasību. Gada sezona, āra temperatūra un mitrums nav kontrindikācijas Jet Peel veikšanai.
Ātrs
rezultāts
Patīkami ir tas, ka procedūrai ir ātra, tūlītēja un kumulatīva iedarbība, un jums nav daudz jāgatavojas.
1230+
Apmierināti klienti

Aparātkosmetoloģijas seansi
Daugavpilī

Estētiskās medicīnas salons Nostrum Clinic sniedz vairāk nekā 30 aparātkosmtoloģijas pakalpojumu tipus sievietēm un vīriešiem. Katram klientam tiek izstrādāts speciāls procedūru komplekss, ņemot vērā tā vēlmes un fizioloģiskās īpatnības.

Pēdējās paaudzes aprīkojums lauj mums izmantot progresīvās metodikas ādas apstrādei pret novecošanos, ķermena kontūru korekcijai un citu estētisko nepilnību novēršanai bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Elastīga
pieeja
Ultramūsdienīgas
tehnoloģijas
Adrese
Mihoelsa iela 47, Daugavpils
(Google Maps & Waze)
Tālrunis

Saņemt konsultāciju

Noklikšķinot uz "Nosūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.