Jeisys ULTRAcel Q+

Bezoperācijas sejas nostiepšanas un ķermeņa korekcijas sistēma

Ultraskaņas SMAS liftings ULTRAcel Q+HIFU – pats ātrākais un bezsāpju pasaules aparātkosmetoloģijas pakalpojumu tirgū

Pats ātrākais pasaulē HIFU sejai un ķermenim

Play Video

Ultraskaņas SMAS liftings ULTRAcel Q+ – tas ir jaunākais un vismazāk diskomfortākā HIFU procedūra, kas nostiepj un modelē ādu, sniedzot tai dabīgu jaunu izskatu. Pateicoties jauniem unikāliem līniju uzgaļiem nepieciešamības gadījumā var samazināt taukaudu daudzumu!

Metode ir unikāla ar to, ka iedarbojas uz dziļām sejas un ķermeņa struktūrām. Turklāt caur ādu un zemādas tauku slāņa šķiedrām ultraskaņas vilnis bez šķēršļiem iziet caur augšējiem slāņiem tos nebojājot. Pateicoties tam pietiekamā dziļumā tiek nodrošināta maksimāli efektīva iedarbība. Agrāk tādu efektu SMAS jomā sniedza tikai plastiskā ķirurģija.

Pateicoties absolūti jaunai līniju impulsu ULTRAcel Q+ tehnoloģijai var veikt ārstēšanu 3 reizes ātrāk nekā pārējās HIFU iekārtas. Tā ir ideāls neinvazīvs risinājums pacientiem, kas piekopj aktīvu dzīves veidu!

Mēs rekomendējam SMAS liftingu visiem, kas vēlas atgriezt ādas jaunību bez operācijām un visparējās anestēzijas. Ultraskaņas ādas nostiepšanai nav pretindikāciju, tāpēc to veic pat pēc plastiskām operācijām efekta palielināšanai.

Indikācijas: SMAS liftings tiek rekomendets vīriešiem un sievietēm vecākiem par 35 gadiem. Pamatindikācijas procedūras veikšanai ir: tūska, maisi zem acīm, pazemināts ādas tonuss, liels tauku slānis vaigu zonā, tauku nogulsnes zoda un vēdera zonā kopā ar vāju ādu šajās zonās, neizteikts sejas ovāls.

Kontrindikācijas: Ultraskaņas ādas nostiepšanai nav pretindikāciju, tāpēc to veic pat pēc plastiskām operācijām efekta palielināšanai. Nerekomendējam SMAS liftingu pacientiem ar kardiostimulatoru, metāliskiem implantiem (izņemot zobu implantus).
Procedūra kontrindicēta grūtniecības un laktācijas laikā, pie nervu psihiskām, enkrinologiskām, onkoloģiskām slimībām, ādas un zemādas tauku šķiedru iekaisuma un infekcijas slimības.

Ārstēšanas rezultāts: Bezoperācijas SMAS liftingam ir uzkrājošais efekts: pirmie ādas nostiepšanas rezultāti ir redzami uzreiz pēc seansa, taču ar laiku ādas šūnās veidojas jauns kolagēns. 2-6 mēnešus pēc procedūras bezoperācijas atjaunošanas rezultāts kļūst izteikts.

Kas ir jāzina par procedūru

Pati procedūra veicama 8 – 20 minūtes, atkarībā no skartās ādas zonas un vēlamā rezultāta. Jaunākie līniju un punktu uzgaļi veic procedūru trīs reizes ātrāk, nekā vecie.

Pēc procedūras āda dažas minūtes izskatās diezgan sarkana. Uzreiz pēc procedūras jūs varat atgriezties pie savas normālās dzīves.

Kaut gan katrs pacients ir individualitāte, parasti ir pietiekoši vienas procedūras.

Rezultāti ir redzami uzreiz pēc procedūras, kuri uzlabojas dažu mēnešu laikā. Ādas nostiepšana (liftinga efekts) un kontūrs pakāpeniski pastiprinās no diviem līdz sešiem mēnešiem.

Procedūra ULTRAcel Q+ HIFU stipri stimulē jauna kolagēna veidošanos, kura saglabājas 6 mēnešus pēc procedūras.

Konsultācijas laikā speciālists novērtēs jūsu ādas tipu, ļenganums, elastība, vecums un apspriedīs, kādus rezultātus jūs vēlaties. Šī procedūra ir piemērota tām sejas un ķermeņa zonām, kur āda saīsināta, vai ļengana vai ir lieka. Ideāli ļenganai un grumbainai ādai no vājas līdz vidējai. Ja Jūs tomēr vēlaties ne tikai nostiept ādu, bet arī samazināt taukaudu daudzumu, piemēram zoda, vēdera vai roku zonā, šī jaunākā līniju ULTRAcel Q+ HIFU, domāta speciāli Jums!

ULTRAcel Q+ HIFU īpaši piemērots pacientiem, kuriem vēl agri veikt tradicionālo sejas ādas nostiepšanu, kā arī tiem, kas jau veicis ādas nostiepšanu, taču āda vēl ļoti ļengana.

Vienmēr ir svarīgi saņemt primāro konsultāciju! Tikai speciālists var novērtēt Jūsu sejas ādas izmaiņas, tipu, un uzklausot jūsu vēlmes, piedāvāt jums vairāk piemērotu procedūras metodi, kā arī sniegt izsmeļošu informāciju. Uzklausot pacienta vēlmes un novērtējot eksistējošās izmaiņas, speciālists var piedāvāt frakcionēto ādas atjaunošanu ar lāzeru StarWalker, fotoatjaunošanu InMode Lumecca, grumbu korekciju ar injekciju palīdzību, kā arī šo metožu kombināciju.

Katrā individuālā gadījumā speciālists sastādīs un piemeklēs jums visvairāk piemērotāko un efektīvāko ārstēšanās plānu.

icoone LaserMed

Ķermeņa veidošana

Nākamais

arrow-right

Priekšrocības

Pats ātrākais pasaulē HIFU

Gandrīz 3 reizes ātrāks ekā citi HIFU

Bezoperāciju un bezsāpju

Procedūra ērta, anestēzija nav nepieciešama

Pietiekoši vienas procedūras

Papildu procedūras uzlabos rezultātu

Cenas

Seja
Kakls
Zods
Ķermenis (1 zona)

Standarta cena

Seja
750.00 €
Kakls
450.00 €
Zods
450.00 €
Ķermenis (1 zona)
no 300.00 €

Cena ar atlaidi

Seja
375.00 €
Kakls
290.00 €
Zods
290.00 €
Ķermenis (1 zona)
no 300.00 €

Mūsu klientu Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Vispārējie jautājumi

Klīnikā tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

 • Aparatūras kosmetoloģija (liftings, pīlings, fotoatjaunošana, mikroadatu liftings, aparatūras masāžas, ķermeņa korekcija u.c.).
 • Injekcijas metodes (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūru veidošana, plazmoliftings, lūpu korekcija u.c.).
 • Lāzerepilācija
 • Sejas kopšana (attīrīšana, pīlings un kopšanas procedūras)
 • Pūtīšu un pēcaknes ārstēšana
 • Pigmentācijas likvidēšana
 • Lāzera sejas atjaunošana

Reģistrēties iespējams tiešsaistē mūsu mājaslapā, pa tālruni +37127545700, izmantojot sociālos tīklus un mesendžeri (Facebook, Instagram, WhatsApp), kā arī personīgā klīnikas apmeklējuma laikā.

Primārā apmeklējuma laikā jūs parakstāt līgumu par maksas pakalpojumu sniegšanu un piekrītat personas datu apstrādei

Šobrīd konsultācijas klīnikā ir bezmaksas.

Speciālistu konsultācijas tiek veiktas tikai personīgās vizītes laikā. Attālināti varat uzdot jautājumus tikai par interesējošo procedūru.

Iespēja veikt vairākas procedūras vienlaikus tiek noteikta pēc konsultēšanās.

Speciālists izvēlas efektīvu metodiku un tehniku. Vairāku procedūru galīgās izmaksas veidojas pēc konsultācijas.

Klīnikas apmeklēšanai ir daudz iemeslu:

 • tehnoloģisko iekārtu izmantošana (2022. gada izlaidums)
 • speciālisti un ārsti ar bagātīgu prakses pieredzi
 • pakalpojumu dažādība
 • procedūras laikā lietoto zāļu drošums
 • integrēta pieeja problēmu risināšanai
 • lojālas cenas
 • individuāla pieeja un nevainojams serviss

Jā! Mēs sadarbojamies ar kompāniju Incredit Group. Mūsu klīnikā Jūs varat iesniegt pieprasījumu patēriņa kredītam un saņemt atbildi uz vietas, 5-10 minūšu laikā.

Klīnikas akcijas

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija
VIP kartes noformēšana

Nosūtiet mums VIP kartes pieprasījumu, un mūsu darbinieki ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

  Noklikšķinot uz "Noformēt pieprasījumu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.