Inmode Lumecca

Noguruši no vecuma plankumiem un asinsvadu tīkliem?

Efektīva, ātra un nesāpīga sejas fotoatjaunošana (IPL-sistēma LUMECCA®) bez rehabilitācijas.

Atbrīvojieties no vecuma plankumiem un asinsvadu tīkliem

Play Video

Pateicoties fotoatjaunošanai (IPL-sistēma LUMECCA®), 1-2 seansos iespējams panākt veiksmīgu vēlamo estētisko efektu: likvidēt vecuma plankumus, atbrīvoties no zirnekļa vēnām (kuperoze), izārstēt pinnes. Šajā gadījumā efekts rodas dermas dziļajos slāņos bez jebkādiem ādas bojājumiem, ādas augšējiem slāņiem.

Lumecca rokturis izmanto IPL intensīvu impulsu gaismu, lai noteiktu un ārstētu ādas slimības, izmantojot selektīvo fototermolīzi. Lumecca ir optimāli piemērots gan gaišai, gan tumšai ādai, kas palielina ārstu iespējas novērst tādas problēmas kā nevēlama pigmentācija uz sejas, virspusējie asinsvadi, ādas tekstūras traucējumi, smalkās krunciņas.

Pirms fotoatjaunošanas procedūras (IPL-sistēma LUMECCA®) speciālists obligāti veic pacienta diagnostisko konsultāciju, izskaidrojot tās īstenošanas gaitu un efektivitāti, seansu skaitu, kā arī noskaidrojot iespējamās kontrindikācijas.

Procedūras indikācijas: Pigmentācija un hiperpigmentācija, asinsvadu bojājumi (kuperoze, asinsvadu tīkliņi, rozācija, prerosacea, avinsvadu malformācija), fotonovecošanās procedūra (samazināts tonuss, paplašinātas poras, pirmās grumbiņas), aknes ārstēšana.

Kontrindikācijas: Grūtniecība un laktācijas periods, hroniskas slimības akūtā stadijā, herpes akūtā stadijā, psihiski traucējumi, svaigs iedegums.

Procedūras rezultāts: Unikāla “trīs vienā” procedūra, kas ļauj ne tikai atjaunot sejas ādu, bet arī noņemt asinsvadu tīklus un pigmentāciju, ja tāda ir. Papildus efekts pēc procedūras: sejas āda kļūst gaiša, un tās krāsa ir redzami izlīdzināta.

Kas Jums jāzina par procedūru

Procedūra notiek ērtos apstākļos speciāli aprīkotā telpā, vienatnē ar kosmetologu pēc iepriekšējas konsultācijas, kuras laikā speciālists izvēlas optimālos IPL enerģijas parametrus un dzesēšanas pakāpi.

Lai nodrošinātu ciešu saskari ar Lumecca uzgali, uz tā tiek uzklāts plāns speciāla gēla slānis. Kontaktdzesēšana neļauj ādai uzkarst un nodrošina fototermolīzes procesa komfortu. Procedūras laikā apstrādātajā zonā var būt jūtama neliela dedzinoša vai tirpšanas sajūta.

Atkarīgs no darba apjoma – no 5 minūtēm līdz 1 stundai, atkarībā no ādas problēmzonas lieluma, paplašināto asinsvadu skaita un diametra.

Pirms fotoatjaunošanas procedūras (IPL-sistēma LUMECCA®) speciālists obligāti veic pacienta diagnostisko konsultāciju, izskaidrojot tās īstenošanas procesu un efektivitāti. Vidēji 4-6 procedūras

Izvairieties no tiešas, pārmērīgas saules iedarbības vai sauļošanās mēnesi pirms ārstēšanas. 2 nedēļas pirms procedūras nelietot pašiedeguma līdzekļus. 48 stundas pirms seansa nav ieteicams apmeklēt saunu, pirti, baseinu, kā arī veikt termālās procedūras.

Pirms procedūras ir jānoņem kontaktlēcas. Ja tika veikta biopastiprināšanas vai diegu liftinga procedūra, tad šī procedūra jāveic ne agrāk kā 1 mēnesi pēc iepriekšējās procedūras. Ja tika ievietoti filleri, uz hialuronskābes bāzes, A tipa botulīna toksīna, diegiem, tad šī procedūra jāveic ne agrāk kā 2 nedēļas pēc iepriekšējās procedūras. Pārtraukt lietot retinoīdus 6 mēnešus, antibiotikas 2 nedēļas, antikoagulantus 2 dienas pirms procedūras. Izslēdziet krēmus ar skābēm 2 nedēļas pirms procedūras, ārējos retinoīdus 1 mēnesi pirms.

Nepieciešams iepriekš informēt ārstējošo ārstu par visām zināmajām slimībām, kosmētiskām manipulācijām, operācijām, medikamentiem un iespējamām alerģiskām reakcijām.

Uzreiz pēc procedūras iespējama eritēma (apsārtums) un ādas pietūkums, kas ir pārejoši. Retos gadījumos pietūkums un hiperēmija var saglabāties vairākas dienas. Pēc vecuma plankumu likvidēšanas procedūras pigments kļūst tumšāks, 24 stundu laikā var būt tumšākas krāsas palielināšanās.  Nākamajā nedēļā pigments ir sadrumstalots, atslāņošanās notiek 7-10 dienas. Pēc asinsvadu noņemšanas procedūras var novērot arī hiperēmiju, pietūkumu, asinsvadi var vai nu izgaismot, vai kļūt tumšāki.  Atveseļošanās periods ir 10-14 dienas.

Ieteikumi atveseļošanās periodā

Pirmajā dienā neslapiniet skarto zonu. Pēc procedūras un 1 mēnesi pēc procedūras lietojiet sauļošanās līdzekli ar SPF 50+ vienībām. Starp procedūru un ceļojumu uz saulainu vietu jābūt 1,5 mēnešiem. Izvairieties no ilgstošas uzturēšanās saulē un solāriju apmeklēšanas. Pirmajās dienās pēc procedūras izslēdziet alkoholu, aktīvās sporta slodzes, pirmajā nedēļā izslēdziet baseinus, vannas un jebkādas termiskās procedūras. Krēmus ar skābēm var atjaunot ne agrāk kā 10 dienas pēc procedūras.

Lumecca var lietot visās ķermeņa zonās. Visbiežāk apstrādātās zonas ir vietas, kas regulāri tiek pakļautas saulei. Tie bieži ir seja, kakls, dekoltē zona, kājas, rokas un apakšdelmi. Fotoatjaunošanai ierīcē INMODE praktiski nav sezonalitātes. Asinsvadu defektus var droši novērst pat aktīvās saules periodā – vēlā pavasarī un vasarā. Vasarā ir iespējams strādāt ar vecuma plankumiem, bet pacientam ievērojot galveno rehabilitācijas noteikumu – krēmu un serumu lietošanu ar augstu SPF vērtību (ne zemāku par 60).

inMode diolazeXL

Lāzerepilācija

Nākamais

arrow-right

Priekšrocības

Mūsdienu Tehnoloģija

Aprīkojums 2022.gada

Bez ādas bojājumiem

Rehabilitācija nav nepieciešama

Redzams rezultāts

Efekts 1-2 gadi

Cenas

Ādas fotoatjaunošana

Ādas fotoatjaunošana

Seja
Kakls
Visā dekolte zona
Plaukstas

Standarta cena

Seja
135.00 €
Kakls
70.00 €
Visā dekolte zona
80.00 €
Plaukstas
40.00 €

Cena ar atlaidi

Seja
95.00 €
Kakls
65.00 €
Visā dekolte zona
75.00 €
Plaukstas
35.00 €

Pigmentācijas novēršana

Pigmentācijas novēršana

Piere
1/3 seja
Atsevišķs plankums

Standarta cena

Piere
50.00 €
1/3 seja
80.00 €
Atsevišķs plankums
30.00 €

Cena ar atlaidi

Piere
45.00 €
1/3 seja
70.00 €
Atsevišķs plankums
20.00 €

Asinsvadu un asinsvadu zvaigznīšu likvidācija

Asinsvadu un asinsvadu zvaigznīšu likvidācija

Uz deguna spārniem
Uz vaigu kauliem
Uz vaigiem "Taurenītis"
Uz zoda līnijas
Atsevišķs asinsvads

Standarta cena

Uz deguna spārniem
45.00 €
Uz vaigu kauliem
45.00 €
Uz vaigiem "Taurenītis"
80.00 €
Uz zoda līnijas
45.00 €
Atsevišķs asinsvads
30.00 €

Cena ar atlaidi

Uz deguna spārniem
40.00 €
Uz vaigu kauliem
40.00 €
Uz vaigiem "Taurenītis"
70.00 €
Uz zoda līnijas
40.00 €
Atsevišķs asinsvads
20.00 €

Akne un pēcakne

Akne un pēcakne

Plecu, roku apstrāde
Muguras apstrāde

Standarta cena

Plecu, roku apstrāde
120.00 €
Muguras apstrāde
150.00 €

Cena ar atlaidi

Plecu, roku apstrāde
110.00 €
Muguras apstrāde
135.00 €

Mūsu klientu atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Vispārējie jautājumi

Klīnikā tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

 • Aparatūras kosmetoloģija (liftings, pīlings, fotoatjaunošana, mikroadatu liftings, aparatūras masāžas, ķermeņa korekcija u.c.).
 • Injekcijas metodes (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūru veidošana, plazmoliftings, lūpu korekcija u.c.).
 • Lāzerepilācija
 • Sejas kopšana (attīrīšana, pīlings un kopšanas procedūras)
 • Pūtīšu un pēcaknes ārstēšana
 • Pigmentācijas likvidēšana
 • Lāzera sejas atjaunošana

Reģistrēties iespējams tiešsaistē mūsu mājaslapā, pa tālruni +37127545700, izmantojot sociālos tīklus un mesendžeri (Facebook, Instagram, WhatsApp), kā arī personīgā klīnikas apmeklējuma laikā.

Primārā apmeklējuma laikā jūs parakstāt līgumu par maksas pakalpojumu sniegšanu un piekrītat personas datu apstrādei

Šobrīd konsultācijas klīnikā ir bezmaksas.

Speciālistu konsultācijas tiek veiktas tikai personīgās vizītes laikā. Attālināti varat uzdot jautājumus tikai par interesējošo procedūru.

Iespēja veikt vairākas procedūras vienlaikus tiek noteikta pēc konsultēšanās.

Speciālists izvēlas efektīvu metodiku un tehniku. Vairāku procedūru galīgās izmaksas veidojas pēc konsultācijas.

Klīnikas apmeklēšanai ir daudz iemeslu:

 • tehnoloģisko iekārtu izmantošana (2022. gada izlaidums)
 • speciālisti un ārsti ar bagātīgu prakses pieredzi
 • pakalpojumu dažādība
 • procedūras laikā lietoto zāļu drošums
 • integrēta pieeja problēmu risināšanai
 • lojālas cenas
 • individuāla pieeja un nevainojams serviss

Jā! Mēs sadarbojamies ar kompāniju Incredit Group. Mūsu klīnikā Jūs varat iesniegt pieprasījumu patēriņa kredītam un saņemt atbildi uz vietas, 5-10 minūšu laikā.

Klīnikas akcijas