Мasāža icoone LaserMed
Daugavpilī un Latvijā

Par mums Pakalpojumi icoone LaserMed

icoone LaserMed aparātmasāža

ICOONE LASER + med sejas un ķermeņa masāža – tā ir droša neinvazīva (bezkontakta) masāžas tehnoloģija pamatojoties uz mikrostimulatoru ar lāzeru un gaismasdiožu starojuma kombinēto iedarbību. Tāda masāža virzīta uz ātru cīņu ar tauku nogulumiem, kas notrīgi pret diētām un treniņiem.

Rezultātā: reljefa izlīdzināšana, tauku nogulumu samazināšan, drenāža, ādas nostiprināšana, silueta remodelācija, striju novēršana, asinsrites uzlabošana, audu reģenerācija, tonusa paaugstināšana, dibena push-up, krūts liftings. Speciālists var apvienot režīmus, kas ļauj tieši un efektīvi cīnities ar celulītu, tūsku, organisma novecošanas procesiem.

Jau pēc pirmā ICOONE terapijas seansa jūs ieraudzīsiet rezultātu centimetros, kā arī ievērosiet jaunas, nesalīdzināmas apmierināšanas un visa organisma atveseļošanas izjūtas. Seja, dekoltē, kakls, kājas, āda – ICOONE aparāts atrisina jebkuras ķermena problēmas bez kontrindikācijām, īsākajos termiņos nodrošina iespaidīgus, un pats galvenais, ilgnoturīgus rezultātus!

+25%
Aktivās virsmas
palielināšana
-6см
Vidējais vidukļa apkārtmēra samazinājums
80%
Silueta
uzlabošana
100%
Patīkams atslābuma
efekts
Tehnoloģijas
efektivitāte
Ātri, fokusēti rezultāti pateicotie LED kombinētai iedarbībai ar viļņu garumu 650 nm, lāzera iedarbībai ar viļņu garumu 915 nm un tehnoloģiju Roboderm.
Universāls
pielietojums
Der jebkurai ādai – pat pašai jūtīgākai vai traumētai.
Ātrs
rezultāts
Pamanāmi rezultāti, jau pēc pirmā seansa.
Redzami
uzlabojumi
Redzami funkcionāli un estētiski uzlabojumi.
Pielietojuma
drošība
Der arī ikdienas pielietošanai, bez laika ierobežojumiem.
Komforts
100% dabīgs efekts, bez sāpēm.
1230+
Apmierināti klienti

Aparātkosmetoloģijas seansi
Daugavpilī

Estētiskās medicīnas Nostrum Clinic salons piedāvā aparātkosmetoloģijas plašu pakalpojumu spektru. Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mums piedāvāt klientiem progresīvākās prenovecošanas metodikas, ķermeņa kontūru korekcija un citu estētisko nepilnību novēršanu.

Individuāla
pieeja
Saprātīgas
cenas
Adrese
Mihoelsa iela 47, Daugavpils
(Google Maps & Waze)
Tālrunis

Saņemt konsultāciju

Noklikšķinot uz "Nosūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.