Aparātmasāža EndoSphere Therapy
Daugavpilī un Latvijā

Par mums Pakalpojumi Endospheres Therapy

Masāža Endospheres Therapy

Endospheres Therapy — elites aparatūras masāžas tehnoloģija no Itālijas svara zaudēšanai, celulīta kontrolei jebkurā stadijā un varikozu vēnu profilaksei. Tas ir 6 reizes efektīvāks par manuālo, novēršot papildu centimetrus bez sāpēm un zilumiem. -2 izmēri vienā masāžas kursā!

Procedūras radītās vibrācijas noņem stagnējošu šķidrumu un stimulē organismam svarīgu olbaltumvielu – kolagēna un elastīna – ražošanu. Viņi ir atbildīgi par atjaunojošo efektu. Arī seansa laikā tiek tonizēti muskuļi un izvadīti toksīni.

EndoSphere terapija ir labākais veids, kā atbrīvoties no fibroziem sablīvējumiem, limfas sastrēguma, šķidruma aiztures un tauku šūnu uzkrāšanās gan sejā, gan ķermenī. Procedūra tiek veikta saskaņā ar precīzu Zinātniskās komitejas izstrādātu protokolu.

Jaunākās
metodes
Figūras korekcijas un celulīta problēmu risināšanas un fleboloģijas tirgus flagmanis. Jauna ārstēšanas metode, kas veica revolūciju muskuļu nostiprināšanas un sejas, un kakla modelēšanas terapijā, kas sniedz rezultātu tikai pēc dažām procedūrām.
Drošs
pielietojums
Terapija ir neinvazīva droša un bez sāpēm, maksimāli fizioloģiska un tai praktiski nav kontrindikāciju, kā arī tai nav vajadzīga rehabilitācija.
Muskuļu
tonuss
Muskuļu tonuss rodas pateicoties mikrovibrācijai, mikrovibrācija ļauj sasniegt muskuļu tonusa optimizāciju apstrādātajās zonās, tāda stimulācija tiek veikta noteiktā laika sprīdī un palielina muskuļu tonusu.
1230+
Apmierināti klienti

Aparātkosmetoloģijas seansi
Daugavpilī

Estētiskās medicīnas salons Nostrum Clinic sniedz vairāk nekā 30 aparātkosmtoloģijas pakalpojumu tipus sievietēm un vīriešiem. Katram klientam tiek izstrādāts speciāls procedūru komplekss, ņemot vērā tā vēlmes un fizioloģiskās īpatnības.

Pēdējās paaudzes aprīkojums lauj mums izmantot progresīvās metodikas ādas apstrādei pret novecošanos, ķermena kontūru korekcijai un citu estētisko nepilnību novēršanai bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Individuāla
pieeja
Ultramūsdienīgas
tehnoloģijas
Adrese
Mihoelsa iela 47, Daugavpils
(Google Maps & Waze)
Tālrunis

Saņemt kosmetologa konsultāciju Daugavpilī

Noklikšķinot uz "Nosūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.