Lāzerepilācija Diolaze XL
Daugavpilī un Latvijā

Par mums Pakalpojumi InMode DiolazeXL

Lāzerepilācija Diolaze XL

Diožu lāzerepilācija – tā ir viena no pašām iedarbīgākajām nevēlamu matiņu likvidācijas metodēm, kurai nepieciešama minimāla piepūle un tai ir ilgstošs efekts. Tā ir arī universāla, jo vienlīdz labi noder gan vīiešiem, gan sievietēm. Tiek pielietota visās ķermeņa un sejas zonās.

Lazeraprīkojums Nostrum Clinic atšķiras ar augstu jaudu un 360 grādu dzesēšanas sistēmu, kas nodrošina augstu ātrumu un bezsāpju procedūras ar labāko efektu.

Diolaze XL by Inmode – tas ir līderis lāzerepilācijas jomā; pirmais hibrīdu augsta ātruma uzgalis, kas paredzēta matiņu likvidācijai lielos ķermeņa laukumos. Atškiras ar efektivitāti un iedarbības izvēli darbā ar tumšu ādu un/vai gaišiem matiem. Lāzers iedarbojas pa tiešo uz matiņa sipoliņu, sagraujot to, kas veicina nevēlamu matiņu augšanas izbeigšanu.

Tehnoloģijas
efektivitāte
Savienojot lāzeru garumus ļauj efektīvi iedarboties uz brūniem un kastaņu krāsas matiem, kā arī droši strādāt uz tumšas un iedegušas ādas.
Jaunākā
tehnoloģija
Mūsdienīgas elektronikas un jaunāko lāzeru izmantošana nodrošina labākos uzgaļa tehniskos parametrus salīdzinājumā ar analogiem.
Ātrs
rezultāts
Ar katru nākamo procedūru mats kļūst mazāks, palēninās tā augšana, bet atlikušie -kļūst gaiši un novājināti. Pēc 3 procedūrām likvidējas 67% matu.
Ergonomiska
procedūra
Veicot šo procedūru nepatīīkamas izjūtas ir minimālas.
Apstrādes
ātrums
Pateicoties precīzam lāzera darbam, zonu apstrādes ātrums ir ļoti liels.
3D
dzesēšana
Līdz, impulsa brīdī un pēc impulsa notiek 3D dzesēšana. Tehnoloģijai nav nepieciešama anestēzija.
1230+
Apmierināti klienti

Aparātkosmetoloģijas seansi
Daugavpilī

Estētiskās medicīnas salons Nostrum Clinic sniedz vairāk nekā 30 aparātkosmtoloģijas pakalpojumu tipus sievietēm un vīriešiem. Katram klientam tiek izstrādāts speciāls procedūru komplekss, ņemot vērā tā vēlmes un fizioloģiskās īpatnības.

Pēdējās paaudzes aprīkojums lauj mums izmantot progresīvās metodikas ādas apstrādei pret novecošanos, ķermena kontūru korekcijai un citu estētisko nepilnību novēršanai bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Individuāla
pieeja
Ultramūsdienīgas
tehnoloģijas
Adrese
Mihoelsa iela 47, Daugavpils
(Google Maps & Waze)
Tālrunis

Saņemt kosmetologa konsultāciju Daugavpilī

Noklikšķinot uz "Nosūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.