Miega priekšrocības ādai

Labs miegs ir tieši tas, kas nepieciešams jūsu ādai, lai tā izskatītos un funkcionētu vislabākajā veidā, piešķirot terminam “skaistuma miegs” pilnīgi jaunu nozīmi.

KĀ MIEGS IETEKMĒ UZ JŪSU ĀDU?

Miegs ir svarīga funkcija, kas ļauj jūsu ķermenim un prātam atgūties, un, pamostoties, jums vajadzētu justies atpūtušies un enerģiski. Miega trūkums var izraisīt vairākas problēmas, piemēram, kognitīvās funkcijas pasliktināšanos, lēnu reakcijas laiku, fokusa zudumu, garastāvokļa svārstības, nemaz nerunājot par sekām jūsu garīgajai un fiziskajai veselībai.

Gulēšana mazāk par ieteicamo laiku var ietekmēt ne tikai garastāvokli, bet arī svaru, garīgo veselību un imūnsistēmu. Pēc dienas, kad tā ir aizsargāta pret UV stariem, piesārņojumu, mikrobiem un baktērijām, arī mūsu ādai ir vajadzīgs laiks, lai dziedinātu un atjaunotos. Bez kārtīgas nakts atpūtas jūs varat pamanīt dažu ādas problēmu pieaugumu, piemēram, tumšos lokus zem acīm, redzamākas smalkās krunciņas, samazinātu elastību un sausāku, raibāku sejas krāsu.

Pēc dienas, kad tā ir aizsargāta pret UV stariem, piesārņojumu, mikrobiem un baktērijām, arī mūsu ādai ir vajadzīgs laiks, lai dziedinātu un atjaunotos.

Nacionālais miega fonds norāda, ka veseliem pieaugušajiem ir vajadzīgas septiņas līdz deviņas stundas miega naktī. Šajā laikā jūsu ķermenis, tostarp āda, pāriet atveseļošanās režīmā un atjaunojas. Āda var dziedēt pat trīs reizes ātrāk vienas nakts laikā, un palielinās asins plūsma, izvadot toksīnus, kā arī nomainot un veidojot jaunas šūnas. Pieaugušajiem katru nakti ir vajadzīgas vismaz septiņas stundas miega, un jūs varat maksimāli palielināt katru stundu, izmantojot dažus ZO® nakts miega pamatlīdzekļus.

  1. Daily Power Defense Šis uzlabotais serums ir klīniski pierādīts, ka tas stiprina ādas aizsargbarjeru, aizsargājot pret vides stresa faktoriem un priekšlaicīgām novecošanās pazīmēm.
  2. Atjaunojošs krēms ātri papildina mitrumu, padarot ādu elastīgāku un maigāku, savukārt ekskluzīvs nostiprinošais komplekss atjauno trauslo ādu.
  3. Acu serums ar augšanas faktoru redzami atdzīvina nogurušās acis, paceļot ādu un samazinot smalkās krunciņas ap acīm.
  4. Radical Night Repair –  ir ļoti efektīva procedūra ar retinolu, kas palīdz ievērojami uzlabot ādas tekstūras izskatu, nevienmērīgu toni, smalkās līnijas un grumbiņas.

Visu uzskaitīto ZO® Skin Health by Zein Obagi kosmētiku var iegādāties Nostrum klīnikā.

, ,

Klīnikas akcijas

Klīnikas akcijas

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija
VIP kartes noformēšana

Nosūtiet mums VIP kartes pieprasījumu, un mūsu darbinieki ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

    Noklikšķinot uz "Noformēt pieprasījumu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.